Skip to content
Zespół

Endokrynolog Szymon Suwała

Rejestracja na wizytę
  • Dostępna wkrótce

 
Sylwetka

Lekarz specjalista z zakresu endokrynologii. Certyfikowany Lekarz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.
Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości, Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.
Asystent kliniczny i dydaktyczny w Katedrze Endokrynologii i Diabetologii Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), mającą swoją siedzibę w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy – w swoich badaniach koncentruję się głównie na zagadnieniach związanych z chorobami tarczycy, otyłością, cukrzycą oraz szeroko pojętym zagadnieniem profilaktyki i leczenia niedoboru witaminy D.
Zajmuję się jednak pacjentami ze wszystkimi schorzeniami endokrynologicznymi, a zatem chorobami: tarczycy, przytarczyc, przysadki, podwzgórza, trzustki, nadnerczy, gonad, nowotworami neuroendokrynnymi i otyłością. W swojej praktyce zwracam uwagę na podejście interdyscyplinarne, a zatem połączenia endokrynologii i diabetologii z innymi gałęziami nauk medycznych.


 
Przygotowanie do wizyty
  • Aktualna lista leków (nazwy, dawki, częstotliwość przyjmowania)
  • Wszelka dokumentacja medyczna związana z problemem
  • Badania możliwe do wykonania przed wizytą – sugerowane badania do wykonania przed wizytą wyszczególnione są na stronach:
    Centrów Specjalistów –> LINK 
  • Zgłoś swoją nieobecność – jeśli nie możesz przyjść na umówioną wizytę, pamiętaj by ją odwołać

 
Powiązane strony

Polskie Centra Medyczne

ul. Wspólna 1, lok. 10, Piętro 1 85-184 Bydgoszcz
Budynek ML Office

+48 451 511 961