Skip to content
Zespół

Hematolog Justyna Smith​

Hematolog Justyna Smith
Justyna Smith - ZnanyLekarz.pl
Rejestracja na wizytę

 
Sylwetka

Udzielam konsultacji hematologiczych pacjentom dorosłym powyżej 18 roku życia. W 2015 r. ukończyłam kierunek lekarski na Collegium Medicum UMK im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

Podczas mojej wieloletniej pracy w oddziałach hematologicznych, oddziałach leczenia dziennego oraz poradni hematologicznej nabyłam doświadczenia w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń hematologicznych, w tym nowotworów układu krwiotwórczego (m.in. białaczek, chłoniaków, nowotworów mieloproliferacyjnych, zespołów mielodysplastycznych), zaburzeń układu krzepnięcia oraz chorób rzadkich z zakresu hematologii.

Nieustannie się doszkalam, uczestnicząc w licznych warsztatach, kursach, webinarach, konferencjach krajowych i międzynarodowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów. Od kilku lat, jako współbadacz, biorę czynny udział w badaniach klinicznych z zakresu hematologii.

W ostatnim czasie moje zainteresowania skupiają się także wokół wykorzystania technologii (sztucznej inteligencji) w medycynie, a w szczególności w hematologii, tak aby udoskonalić diagnostykę rzadkich schorzeń już na wczesnym etapie choroby.

W swojej codziennej praktyce kieruję się empatią, zaangażowaniem i całkowitym ukierunkowaniem na pacjenta i jego potrzeby.


 
Przygotowanie do wizyty
  • Aktualna lista leków (nazwy, dawki, częstotliwość przyjmowania)
  • Wszelka dokumentacja medyczna związana z problemem
  • Badania możliwe do wykonania przed wizytą – sugerowane badania do wykonania przed wizytą wyszczególnione są na stronach:
    Centrów Specjalistów –> LINK 
  • Zgłoś swoją nieobecność – jeśli nie możesz przyjść na umówioną wizytę, pamiętaj by ją odwołać

 
Powiązane strony